قوتو کنجد

خرید ویژه قوتو کنجد صادراتی

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

قوتو نوعی معجون پودری است که از مخلوط چندین گیاه دارویی از جمله هل، کنجد، بذر کتان، شکر و … درست شده است که برای بازیابی قوای جسمی بدن مناسب می باشد. قوتو کنجد از خوشمزه ترین نوع قوتو ها است که ماده اصلی تشکیل دهنده آن کنجد است. با خرید قوتو کنجد صادراتی و مصرف آن به مرور زمان، توان بدنی افزایش می یابد. در واقع این ماده مغذی برای کودکان و بانوان بسیار مفید می باشد. خوب است بدانید انواع مختلف قوتو در بازار داخلی و خارجی موجود می باشد و استقبال خوبی از آن شده است.خرید ویژه قوتو کنجد صادراتی

خصوصیات ویژه قوتو کنجد تازه

خصوصیات ویژه قوتو کنجد تازه

یقینا اکثر افراد قوتو را نمی شناسند و یا با خوراکی محلی شهر خود اشتباه می گیرند. گفتنی است قوتو یا قاووت سوغات استان کرمان است و با ترکیب انواع مواد مغذی و مفید، پودری اعجاب انگیز حاصل می شود که علاوه بر مصرف دارویی آن، در محافل و مجالس نیز به عنوان نوعی شیرینی نیز از آن استفاده می شود. حتی امروزه هم این خوراکی به وفور استفاده می شود و حتی به صورت دمنوش مصرف می شود. قابل ذکر است استفاده از مواد خوب و با کیفیت و همچنین نحوه تهیه کردن این ماده خوراکی در نگهداری و ماندگاری آن تاثیرگذار است.

از خصوصیات ویژه قوتو کنجد تازه بی بو بودن، نداشتن طعم بد و نچسبیدن و گلوله گلوله نشدن آن ها است. چنانچه یکی از مواد اولیه قوتو که کنجد است تازه نباشد و یا با مواد بی کیفیت دیگر ترکیب شود، محصول نهایی آن مرغوبیت را نخواهد داشت. یا ممکن است در حین درست کردن قوتو اشتباهی رخ دهد مانند بو دادن زیاد از حد کنجد و مواردی از این قبیل و یا بسته بندی محصول به صورت اصولی انجام نشود و هوا داخل آن محبوس شود. همه این موارد موجب افت کیفیت قوتو می شود. در نتیجه رعایت نکات بالا منجر به داشتن یک قوتوی تازه و خوش طعم خواهد شد.

پخش مستقیم انواع قوتو کنجد صادراتی

پخش مستقیم انواع قوتو کنجد صادراتی پخش قوتو کنجد با بهترین شرایط به صورت مستقیم و بی واسطه در سراسر کشور انجام می گردد. بسته بندی های محکم و بدون هوا موجب عدم چسبندگی قوتو و خرابی آن می شود. گفتنی است انواع قوتو به کشورهای همسایه صادر می شود و به دلیل وجود انواع گیاهان دارویی در آن مورد استقبال مردمان آسیا از جمله هندی ها و اعراب و … قرار گرفته است. طبع گرم قوتو و انرژی زا بودن آن دلیل دیگری برای مصرف آن می باشد. به هر حال این خوراکی خوشمزه مرزها را درنوردیده و به نقاط مختلف جهان وارد شده است تا همه از خواص بی نظیر آن بهره برند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.