قاووت, قاووت چهل گیاه, قوتو چهل گیاه

خرید قاووت چهل گیاه (قوتو چهل گیاه) اصل کرمان

خرید قاووت چهل گیاه
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قاووت چهل گیاه یکی از مقوی ترین میان وعده ها به شمار می رود. که آن را جزو شیرینی ها هم به شمار می آورند. متقاضیان این کالا به دنبال خرید قاووت چهل گیاه محلی با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشند. قاووت چهل گیاه یا قوتو چهل گیاه از جمله سوغات کرمان می باشد.

 

 

قاووت چهل گیاه را از کجا بخریم؟

قاووت از مواد متفاوتی از جمله نخود، هل، خرفه، خشخاش و غیره تهیه می شود. امروزه در شهرهای مختلف ایران قاووت تولید می­شود ولی معروف ترین قاووت مربوط به شهر کرمان است. دلیل این مرغوبیت و در پی آن معروفیت را می توان قدمت تولید قاووت در کرمان دانست. انتقال نسل به نسل نکات اصلی تهیه این قاووت منجر به تفاوت طعم قاووت تولید کرمان با سایر استان ها شده است. اگر قصد خرید این قاووت را دارید توصیه می شود آن را از تولید کنندگان کرمانی تهیه کنید.

قاووت چهل گیاه

قیمت خرید قاووت چهل گیاه

یکی از مواردی که در تشخیص کیفیت قاووت حتی بدون مصرف آن، موثر است قیمت قاووت می باشد. متاسفانه برخی تولید کنندگان به منظور ارائه قاووت ارزان به تغییر نسبت ترکیبات روی می آورند. به این معنی که نسبت شکر یا مواد ارزان تری چون جو را افزایش می دهند. که متاسفانه این تغییر ترکیبات منجر به افت کیفیت و خواص قاووت چهل گیاه می گردد. اگر هدف شما بهره بردن از خواص قاووت چهل گیاه است حتما از نوع مرغوب آن استفاده نمایید.

از موارد دیگر موثر در تشخیص کیفیت قاووت چهل گیاه طعم و عطر آن می باشد.قاووت مرغوب نباید بوی ماندگی دهد.همچنین باید کاملا پودری بوده و رنگ قهوه ای روشن داشته باشد.

متاسفانه به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه امکان ارائه قیمت مقدور نمی باشد.  شما می توانید با پر کردن فرم مشاوره و فروش از قیمت روز قاووت چهل گیاه مطلع شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *