قاووت چهل گیاه

خرید کلی قاووت چهل گیاه کاشان

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

قاووت یکی از سوغاتی های معروف کرمان اما به دلیل خواص سرشاری که دارد؛امروزه بسیاری از شهرهای مختلف به درست کردن آن مشغول هستند. یکی از بهترین قاووت ها در سطح کشورمان قاووت کاشان است و در انواع مختلفی از جمله چهل گیاه ,چهارمغز و غیره عرضه می گردد.

قاووت نوعی شیرینی لحاظ می شود و به دلیل داشتن طبع گرم توصیه می‌شود به عنوان یک میان وعده مصرف گردد. این ماده محصولی طبیعی و عاری از هرگونه مواد غیر طبیعی می باشد.

خرید کلی قاووت چهل گیاه کاشان

شناخت بهتر قاووت چهل گیاه

شناخت بهتر قاووت چهل گیاه امروزه قاووت چهل گیاه برای درمان بسیاری از بیماری ها توصیه می‌شود و به دلیل خواص درمانی ,بسیاری به مصرف آن روی آورده‌اند. همانگونه که از نامش پیداست از چهل نوع گیاه مختلف تشکیل شده است که در ادامه به بیان آنها می‌پردازیم.

قاووت چهل گیاه ترکیبی کامل و مفید است و مواد تشکیل دهنده آن به ریشه می باشد:

 تخم خرفه, بذر کتان ,جو,شاه دانه,تخم کاهو,موردانه,تخم گشنیز,تخم آفتابگردان,کنجد,جدوا,هل قراب,هل سبز,شقاقل,قهوه,تاجریزی, دارچین, زنجبیل, فلفل سیاه, ریشه جوز,مرزنگوش, آویشن, زنیان ,عاقرقرها, مغز بادام, مغز فندق, بادام هندی, مغز پسته, مغز گردو, نارگیل, انجیر, نخود,جوز هندی, میخک,بهار نارنج, بابونه, رازیانه ,افتیمون. کلیه گیاهان نام برده به صورت آسیاب شده با هم ترکیب می شود و بهترین قاووت را تشکیل می‌دهند. البته برخی از دانه های کوچک به صورت برشته در آمده و سپس نسبت وزن ترکیب دو برابر شکر اضافه می‌شود و سپس مرحله آسیاب انجام می گردد.

قاووت خواص درمانی زیادی دارد که شامل: تقویت اعصاب,آرامش خواب, تقویت قوای جنسی,درمان سستی و زود انزال,تقویت حافظه,تقویت کننده عمومی,بسیار نیرو بخش,رفع ضعف و بی حالی,تقویت قوای جسمانی,رفع کم خونی,رفع درد مفاصل,رفع خستگی و البته بسیار نشاط آور می باشند.

با توجه به اینکه افراد زیادی دچار استخوان درد و کمردرد هستند مصرف این محصول از این درد ها جلوگیری می نماید.علاوه بر این قاووت چهل گیاه در افزایش شیر در زنان شیرده بسیار موثر است.همچنین بسیاری از خانم ها از ریزش ابروهای خود رنج می برند که این محصول سبب جلوگیری از ریزش ابرو و البته مو می گردد.

راهنمای خرید انواع قاووت کاشان

راهنمای خرید انواع قاووت کاشان با توجه به اینکه هر خریدی نیاز به راهنمایی دارد خرید قاووت کاشان نیز نیاز به راهنمایی دارد تا بتوانیم بهترین و مرغوب ترین محصول را خریداری نماییم.

امروزه برخی افراد سودجو از مغز های متفاوت استفاده نمی کنند و این کار سبب می شود که بیشتر طعم شکر را در قاووت ها احساس کنیم؛ قاووت  باید تمامی مغز ها را دارا باشد و طعم شکر آن نزند, اگر خرید مان به صورت حضوری است می توان طعم قاووت را چشید.

اما اگر تمایل به خرید غیر حضوری داشتیم می توان به فروشگاه های اینترنتی معتبر که فروشنده محصولی با کیفیت هستند مراجعه کرده و محصول دلخواهمان را سفارش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *