قاووت

قاووت پسته اصل، تهیه شده از پسته مرغوب رفسنجان

قوتو پسته اصل
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

قاووت پسته ای چیست

قوتو پسته یکی از انواع پر طرفدار قاووت است. قاووت یا قوتو یکی از معروف ترین سوغاتی های شهر کرمان است. در واقع قاووت ترکیبی از گیاهان دارویی، خشکبار و ادویه ها می باشد. قاووت پسته ای از ترکیب پسته،شکر و عطر دهنده هایی چون هل تولید می گردد. نوع پسته مورد استفاده در تولید این قاووت بسیار حائز اهمیت است. و تفاوت در نوع این ماده و میزان شکر مصرفی منجر به تفاوت طعم قاووت های پسته موجود در بازار می گردد.

قوتو پسته اصل

قوتو پسته اصل، تولید شده از پسته مرغوب رفسنجان

قاووت پسته دارای خواص فوق العاده ای از جمله رفع کم خونی، تقویت قوای جنسی، تقویت کننده مغز و ذهن، تقویت معده می باشد. چنانچه مایل به بهره بردن از این خواص می باشید لازم است از قاووت پسته اصل استفاده کنید.

خواص قوتو پسته برای کودکان

بی شک ارزش غذایی قاووت پسته و مفید بودن آن بر کسی پوشیده نیست. امروزه یکی از دغدغه های والدین استفاده از خوراکی با ارزش غذایی بالا به جای خوراکی های ناسالم و یا خوراکی هایی با ارزش غذایی کم برای کودکان است.

قوتو پسته که یک میان وعده مقوی محسوب می شود دارای خواص زیادی برای کودکان است. این قاووت باعث رشد بهتر ذهنی و جسمی کودکان می شود.

ترکیب پسته شکر و هل به صورت قاووت پسته معجونی خوشمزه و مفید برای کودکان می باشد. این قاووت را می توان از سن ۶ ماهگی و با شروع غذای کمکی در برنامه غذایی کودک گنجاند.

روش های استفاده از قاووت پسته متفاوت می باشد. یکی از این روش ها ترکیب آن با مقدار آب یا شیر است. به صورتی که آن را به شکل خمیر درآورده و با استفاده از قالب های کوچک آن را به شکل های گوناگون قالب زد.

قالب زدن قاووت

فروشنده قاووت پسته ای با کیفیت

با توجه به ارزش و اهمیت قاووت پسته که توضیح داده شد شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این قاووت را از کجا تهیه کنید. چنانچه قاووت پسته اصل را می شناسید می توان این قاووت را از عطاری ها تهیه کرد. روش دیگر دسترسی به قوتو پسته با کیفیت، تهیه آن از سایت های معتبر اینترنتی می باشد. سایت پادقاووت یکی از سایت های پیشرو در این زمینه است. که مفتخریم کیفیت صادراتی و بی نظیر قاووت پاد با فرمول اختصاصی همیشه منجر به رضایت مشتری شده است.

شما می توانید این محصول را به صورت عمده و یا در بسته بندی هایی با اندازه های متفاوت از سایت ما تهیه کنید. جهت اطمینان از درجه کیفیت امکان ارسال نمونه قبل از خرید میسر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *