قاووت, قاووت کنجد

عرضه کننده قاووت کنجد ارزان

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

عرضه کننده قاووت کنجد ارزان به خوبی درک کرده است که مشتریان به دنبال خرید محصول با کمترین قیمت ممکن می باشند به همین دلیل سعی می کند تا جای که امکان دارد این ماده غذایی را با قیمت ارزان در اختیار مشتریان بگذارد.

قاووت کنجد همان طور که از نامش پیداست به وسیله دانه کنجد تهیه می شود و منبع انواع مواد مغذی و ویتامین ها می باشد و گاهی به آن قُووِتو هم می گویند و از سوغات بم، سیرجان و کرمان محسوب می شود.

عرضه کننده قاووت کنجد ارزان

فرآیند تولید قاووت کنجد درجه یک

فرآیند تولید قاووت کنجد درجه یک

فرآیند تولید قاووت کنجد درجه یک شامل مراحل زیر می شوند:

  • ابتدا باید ۲ پیمانه کنجد و ۱ پیمانه شکر را آماده بفرمایید.
  • در مرحله دوم باید کنجد ها را روی شعله کم بگذارید تا بریان شوند و مرتب آن ها را به هم بزنید تا نسوزند.
  • در مرحله سوم کنجد های بریان شده را با آسیاب پودر کنید و به آن شکر اضافی نمایید در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که شما می توانید شکر هم پودر کنید و اگر دوست دارید قاووت شما شیرین باشد می توانید میزان مصرف شکر را افزایش دهید.

قاووت کنجد خاصیت های فراوانی دارد و همین باعث شده فروش قاووت کنجد افزایش چشمگیری داشته باشد به عنوان نمونه می تواند به تعویض سلول های پیر بدن کمک شایانی می کند علاوه بر این به تقویت اعصاب کمک می کند و برای افراد کم خون فوق العاده است.

به تقویت نیروی جنسی و حافظه کمک بی نظیری می نماید و برای رفع کیسه صفرا فوق العاده است و خاصیت نرم کنندگی روده و معده را دارد و ضد رماتیسم می باشد.

کسانی که فعالیت ذهنی و جسمی زیادی انجام می دهد با خرید و مصرف آن می توانند خستگی را از تن خود بیرون بیاورند و زنان برای کاهش درد دوران قاعدگی باید از این ماده عذایی مصرف کنند.

به رشد ذهنی و جسمی کودکان کمک فراوانی می کند و توان مردانگی و قدرت آن ها را افزایش می دهد و سرگیجه و بی خوابی را درمان می کند.

فروش مستقیم قاووت کنجد ارزان

فروش مستقیم قاووت کنجد ارزان

فروش مستقیم قاووت کنجد ارزان چون با کوتاه کردن دست واسطه گران و دلالان انجام می شود خریداران می توانند با همان کیفیتی که کالا درب کارخانه عرضه می شود آن را با قیمت ارزانی خرید نمایند.

فروشنده قاووت باید به خوبی با ویزگی های شیمیایی و فیزیکی قاووت آشنا باشد تا اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان بگذارد که ما برای آشنایی شما به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • قاووت به هیچ عنوان نباید مزه و بوی غیر طبیعی بدهد به عنوان نمونه بوی سوختگی ندهد یا بوی تند که می تواند از اکسید شدن چربی ها باشد ندهد.
  • هیچ گونه شن، فضولات، خاشاک، سنگ ریزه، اشیای فلزی، چوب، مو و… نداشته باشد.
  • ذرات آن باید از الک ۳۵ مش عبور کند.
  • ۲.۰ درصد وزنی باید حداکثر خاکستر غیر محلول در اسید باشد.
  • حداقل ۳ درصد وزنی میزان چربی آن باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *