قاووت چهل گیاه

فروش قاووت چهل گیاه در اصفهان

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

فروش قاووت چهل گیاه به قیمت درب کارخانه در شهر های قطب تولید آن مانند اصفهان و کرمان است. خرید قاووت اصفهان اگر بدون واسطه باشد دارای قیمت مناسب تری خواهد بود و اگر واسطه گرانی مانند دلال ها در میان باشند قیمت ها با افزایش روبرو خواهند شد. فروشنده ی برتر با فروش قاووت چهل گیاه با کمترین قیمت، شرایط خرید آن را برای اقشار کم درآمد نیز مهیا کرده و سبب شده است تا همه ی افراد طعم و مزه ی بی نظیر این محصول را امتحان کرده و مشتری دائمی آن شوند.

فروش قاووت چهل گیاه در اصفهان

طرز تهیه معجون معجزه گر قاووت

طرز تهیه معجون معجزه گر قاووت قاووت چهل گیاه همانطور که از نامش مشخص است از انواع گیاهان مختلف مانند تخم خرقه، بذر کتان، جو، شاه دانه، تخم گشنیز، تخم آفتابگردان و سایر گیاهان که بسیار گسترده هستند و نمی توان تمام آن ها بیان کرد، تهیه می شود.

این محصول سوغات کرمان است و در لهجه کرمانی به آن قُووِتو نیز می‌گویند. این معجون معجزه گر که در واقع باید آن را نوعی شیرینی به حساب آورد در انواع مختلفی تولید می‌شود و طعم‌های متفاوتی دارد. یک نوع آن ترکیب نخود، نارگیل و شکر است، نوع دیگر به جای نخود از پسته استفاده می‌شود.

اما معروف ترین و کامل ترین نوع قووتوی کرمان قهوه ‌ای رنگ است و معمولاً شامل قهوه، شکر، تخم قرفه، خشخاش، جو، بذر کتان، گشنیز،، روپاس، سیاه‌دانه، جدوا، هل باد، هل رسمی، موردانه، کنجد، تخم کاهو می‌باشد. برخی از این مواد را برشته کرده و سپس آن ها را مخلوط و آسیاب می ‌کنند.

طرز تهیه آن به این صورت است که ابتدا تمام مواد را تمیز کرده، سپس برشته کنید و همه مواد را با هم ترکیب کرده و به نسبت وزن ترکیب بدست آمده ۲ برابر شکر اضافه کرده سپس آسیاب کنید.

معمولا روزانه چند قاشق از قووتو را مصرف می‌ک نند. برخی نیز آن را در آب جوش می ‌ریزند و استفاده می ‌کنند. گرچه می‌ توان آن را با شیر یا چایی نیز مصرف کرد.

مرکز خرید قاووت اصل در اصفهان

مرکز خرید قاووت اصل در اصفهان برای خرید قاووت اصل و با کیفیت بهتر است آن را از مراکز اصلی فروش آن بخرید. مراکز اصلی فروش قاووت اصل در اصفهان، محصولات خود را با بسته بندی بهداشتی و استاندارد به نقاط مختلف کشور توزیع و پخش می کنند. این مرکز از عمده فروشان قاووت چهل گیاه در کشور بوده و فروش فوق العاده ای در سال دارد.

مرکز خرید اصلی قاووت چهل گیاه اصل، محصولات خود را در اوزان مختلف به فروش می رساند و با فراهم کردن شرایط خرید آسان، به همه ی اقشار جامعه فرصت خرید این محصول با کیفیت و ممتاز را می دهد. قیمت ارزان و کیفیت مناسب از جمله مزایای تهیه قاووت، از مرکر خرید آن می باشد.

مرکز خرید قاووت اصل در اصفهان، همواره در تلاش است با افزایش کیفیت محصول، مورد رضایت مشتریان واقع شود. به همین دلیل بهترین نوع آن را به بازار عرضه می کند و نمونه هایی که کیفیت مطلوبی ندارند را جداسازی کرده و وارد بازار نمی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *