قوتو زعفرانی کنجد, قوتو کنجد

قیمت انواع قوتو زعفرانی کنجد کرمان

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

قیمت انواع قوتو کرمان از نوع زعفرانی کنجدی آن به کیفیت و نوع متریال اولیه آن بستگی دارد، برای اطلاع از قیمت انواع قوتو زعفرانی کنجد کرمان می توان به کارگاه های تولیدی این کالا مراجعه نمود و یا اینکه از طریق نمایندگی های پخش و فروش از قیمت نهایی این محصول مطلع شد، این نمایندگی ها برای دسترسی همه خریداران به این محصول دارای وب سایت فروش هستند بنابراین این پایگاه های اینترنتی نیز دارای قیمت محصول می باشند.

قیمت انواع قوتو زعفرانی کنجد کرمان

مشخصات قوتو زعفرانی کنجد باکیفیت

مشخصات قوتو زعفرانی کنجد باکیفیت قوتو زعفرانی دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد، از جمله ویژگی های این محصول رنگ روشن این محصول به دلیل وجود زعفران در ترکیبات آن می باشد، این محصول دارای زعفران و کنجد عمده در ترکیبات خود می باشد و میران لیپید موجود در این محصول به دلیل وجود کنجد بسیار فراوان می باشد. و به نسبت دارای بافتی منسجم می باشد.

این کالا دارای فیبر فراوانی می باشد به همین دلیل کسانی که دچار مشکلات گوارشی می باشند می توانند با استفاده از این محصول  از یبوست و مشکلات گوارشی رهایی یابند. زعفران موجود در این قوتو موجب تنظیم فشار خون بالا در مصرف کننده می شود و هم چنین استرس را در افراد کاهش داده و ایجاد شادی و نشاط در فرد می شود. این محصول علاوه بر زعفران و کنجد حاوی مقادیر مشخصی از شکر قهوه ای و بذر گیاهان دارویی می باشد، که در طی مراحلی بر روی شعله ملایم تف داده شده و سپس آسیاب می شود و مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد.

این قوتو نباید در معرض رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد. زیرا در این صورت با این عوامل واکنش داده و دچار کاهش کیفیت خواهد شد، نوع بسته بندی این کالا نیز بر کیفیت این کالا بسیار موثر می باشد، طعم این قوتو به دلیل و جود شکر شیرین و به دلیل وجود کنجد چرب می باشد، و عطر زعفران نیز بر کیفیت این کالا افزوده است.

خرید بی واسطه قوتو کرمان

خرید بی واسطه قوتو کرمان خرید قوتو کرمان بدون واسطه توسط کارگاه های تولیدی این محصول انجام می شود و خریداران در صورت دسترسی می توانند به صورت مستقیم به این کارگاه ها مراجعه نموده و محصولی بدون واسطه خریداری نمایند، البته این مجموعه های تولیدی دارای نمایندگی های پخش و فروش بوده و از طریق این نمایندگی ها می توان خریدی بی واسطه و به صرفه انجام داد.

وب سایت این مراکز نیز یکی دیگر از راه های خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد و به صورت اینترنتی و غیر حضوری خریداران میتوانند اقدام به ثبت سفارش نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *